بهترین آهنگ های محسن ابراهیم زاده

( بیوگرافی محسن ابراهیم زاده )

( گلچین )

به روز شد! (۲۷ آبان ۹۷)

بهترین آهنگ های محسن ابراهیم زاده

 

محسن ابراهیم زاده یکی از پرکارترین و یا شاید بتوان گفت پرکارترین خواننده این روزهای کشور است. این خواننده ۳۲ ساله متولد ۱۷ شهریور ماه سال ۱۳۶۶ است و و در کمتر از ۶ ماه توانسته به محبوبیتی فوق العاده دست پیدا کند به طوری که آوازه صدای او در کل ایران طنین انداز شده و گستره کنسرت‌هایش از پایتخت به شهرهایی چون نور، اراک، یاسوج، درود، مریوان، بانه، سقز، بیجار، کرمان، دلیجان، بندرعباس، بوشهر، تاکستان، رودهن، میاندوآب، آبیک و بندر انزلی نیز کشیده شده است. در ادامه می توانید بهترین آهنگ های این خواننده را دانلود کنید.

 

محسن ابراهیم زاده تا مدت‌ها ساکن شهر کرج بود و امروز در محله قلعه حسن خان زندگی می‌کند،‌ جایی که احتمالا با سیل کنسرت‌های پیش رویش نیز به زودی تغییر پیدا کند و او را ساکن یکی از مناطق خوب پایتخت کند چرا که تمامی بلیت‌های این خواننده در عرض چند ساعت به اصطلاح Soldout شده و تمدید پشت تمدید برای اجراها در نظر گرفته می‌شود؛ تمدیدهایی که آنها هم در عرض چند دقیقه پر می‌شوند! اما این شهرت و محبوبیت یکباره از کجا آمده و به کجا خواهد رفت؟

 

جامعه پاپ موسیقی ایران افرادی چون محسن ابراهیم زاده را به کرات به چشم خود دیده و شهرت‌های ناگهانی و ردیف کنسرت‌ها برای خوانندگان بسیاری از جمله حامد همایون و یا پیش‌تر از او برای افرادی چون مهدی مقدم و فرزاد فرزین و… نیز پیش آمده است. این شهرت‌های ناگهانی بعد از مدتی فروکش خواهند کرد و فعالیت خوانندگان نیز کمتر خواهد شد اما برای محسن ابراهیم زاده، شاید نتوان چنین حدس و گمانی را صد در صدی دانست چرا که از قضا مسیر هنری او با شخصی به نام مهدی کرد درآمیخته شده است.

 

مهدی کرد و محسن ابراهیم زاده تاکنون حاضر به گفتگو با رسانه‌های مختلف کشور نشده‌اند و تلاش روزیاتو نیز برای صحبت با آنان بی‌فایده بود اما به نظر می‌رسد که مهدی کرد قصد دارد تا این خواننده نسل جوان را، جایگزین استعدادی که پیش‌تر توسط او کشف شده بود کند. مهدی کرد کسی بود که مرحوم مرتضی پاشایی را کشف کرد و پشت او ایستاد و مدیریت برنامه‌ها و کنسرت‌هایش را بر عهده گرفت و رسما ثابت کرده که مارکت موسیقی در ایران و نبض مخاطب را مثل کف دست خودش می‌شناسد.

 

نکته مهمی که درباره این خواننده نباید فراموش کرد اینست که او جدا از خواننده، آهنگساز و ترانه‌سرای اکثر قطعات خودش هم هست و همین مساله ارزش کار هنری او را دوچندان می‌کند. او افتخار همکاری با استادانی چون رضا لمعانی، مدرس برجسته گیتار موسیقی کشور را هم دارد و لمعانی در تور چند ماهه اخیر او نقش رهبری گروه ارکسترش را ایفا کرده است.

 

دانلود آهنگ سیم آخر محسن ابراهیم زاده

 

 

دانلود آهنگ امشب محسن ابراهیم زاده

 

 

دانلود آهنگ میشی فداش محسن ابراهیم زاده

 

 

دانلود آهنگ کار دل محسن ابراهیم زاده

 

 

دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده غلاف

 

 

دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده شب های دیوونگی

 

 

دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده منو دلتنگی

 

 

دانلود آهنگ برداشت رفت محسن ابراهیم زاده

 

 

دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده تو یار منی

 

 

دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده عاشق شدن

 

 

دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده دونه دونه

 

 

دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده گرداب

 

 

دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده بی قرارم

 

 

دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده فاصله

 

 

لینک کوتاه مطلب
۲۶ آبان ۱۳۹۷ 1,901 بازدید بدون نظر

نظرات